Obserwatorzy

czwartek, 19 maja 2016

01/16 Do zobaczenia za jakiś czas :)

Przeniosłam się na wieś i jest mi tu tak dobrze ze nie tęsknię za cywilizacją ( miejskim gwarem, tłumem i szumem samochodów) Mimo, że zdrowie nie ma zbyt wysokich parametrów to jednak, świeże powietrze... zieleń dookoła robią swoje.
W ramach rehabilitacji zaangażowałam się w akcję na FB " Osmiorniczka dla wcześniaka " tekst po angielsku i po Polsku... Całość akcji opisana jest na FB ...
Zapraszam wszystkich do udziału w tej akcji, oraz propagowania jej wśród szpitali z oddziałami neonatologicznymi.PLAKAT MOŻNA DRUKOWAĆ I PROPAGOWAĆ W RÓŻNYCH PLACÓWKACH>>> SZPITALE< PRZYCHODNIA< PASMANTERIE< PLACÓWKI OŚWIATOWE< URZĘDY MIAST I GMIN ...
A to kilka moich ... ośmiorniczek ... pierwsza była dla wnusia, ale on za tydzień kończy rok :)
Pozostałe dla wczesniaczków w Polskich szpitalach, każdy maluch dostaje ośmiorniczkę na własność więc ... moje jak do tej pory są w Rudzie Śląskiej, Bydgoszczy, Poznaniu , a kolejne powstająTe  4 z przedostatniego zdjęcia polecą ze studentami do Afryki..
Nie wiem kiedy znowu tu zaglądnę... ale tych co szydełko im nie obce, a serce mają ogromne zachęcam do udziału w tej społecznej akcji ... Pozdrawiam i życzę przede wszystkim zdrowia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawiony ślad po odwiedzinach na moim blogu i zapraszam ponownie :).