Obserwatorzy

sobota, 30 marca 2013

10/13 WIELKA SOBOTA

KOCHANI...
Zadumy u Grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, miłości i jajka smacznego.
Wesołego poniedziałku oblewanego!!!
I niech się nie zgubi wśród tylu pisanek
Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.

Oraz nadejścia tej prawdziwej ciepłej i słonecznej wiosny...

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

poniedziałek, 25 marca 2013

9/13 Poniedziałek, zima trzyma..., a ja robię świeczuszki...

Pudełeczka z kolorowymi świeczkami bardzo się podobają, więc robię i rozdaje :))) , ale mam przynajmniej trening ;) Dziś powstały trzy... lecz już ich nie mam :))) Muszę się zmobilizować i zacząć robić zaplanowane upominki... bo nie zdążę zrobić do czerwca tyle ile mi potrzeba :)

Wiosenne stokrotki...

Letnie słoneczniki...

i moje ulubione róże :)

Bardzo dziękuję za odwiedziny i miłe komentarze...niedziela, 24 marca 2013

8/13 Słoneczna, mroźna wiosenna niedziela ... :)

Tak mi się spodobały kolorowe świeczki z podgrzewaczy, że robię kolejne... Oto następne nieco inne niż poprzednie, ale również różane... Postanowiłam zrobić ich więcej, bo przydadzą mi się jako upominki dla kolegów i koleżanek z pracy, gdyż za kilka miesięcy odchodzę na emeryturę...i będą jak znalazł...


Na dziś to wszystko bo wracam do przedświątecznych prac tym razem kuchennych :))
Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają, a zwłaszcza tym co zostawiają po sobie ślad ... miłej niedzieli...

piątek, 22 marca 2013

7/13 Piątkowa zimowa wiosna... brr, brr..

Niby przyszła wiosna i ta kalendarzowa, i ta astronomiczna, ale macocha zima tak się uparła, że nie chce odejść... Swoje bite trzy miesiące musi odpracować i pokazać jaka ona potężna... żadne zaklinanie wiosny nie pomaga :)
Właśnie skończyłam i rozesłałam ostatnie świąteczne karteczki, bo czas najwyższy zabrać się za domowe porządki przedświąteczne... może wtedy uda się tą zimę przepędzić :)))
Ostatnie karteczki powstały z rożnych kolorowych papierków, jak to u mnie przy pomocy dziurkaczy i wykrojników... ciekawe czy spodobają się osobom obdarowanym ;)


Do koloru, do wyboru... oglądajcie i w wolnej chwili zostawcie po sobie ślad... Dziękuję :)

poniedziałek, 18 marca 2013

6/13 Nadal zimowy poniedziałek...

Wczoraj nadrabiałam zaległości w odwiedzaniu waszych blogów :)... przyznaję, że nie robię tego systematycznie, ale za to dokładnie. I tak trafiłam na blog Pelargonii i oprócz wielu różnych pięknych prac zachwyciły mnie kolorowe tealighty... po mojemu podgrzewacze i postanowiłam spróbować sama zrobić takie cudeńko :) ... wyszło tak :


... oczywiście nie takie piękne jak te podpatrzone, ale to moje pierwsza, a właściwie drugie, bo pierwsze zrobiłam na czerwonym wosku... nie wyszły zbyt dobrze bo wzór jest słabo widoczny na świeczce... najlepiej jednak nadają się białe, ale pokażę i te mniej udane... sami porównacie...na koniec moja półeczka z pisankami... pomału się zapełnia, ale decoupage nie jest moją mocna stroną więc jest ich niewiele... cały czas się uczę :)
Te wycinane to nie moje, a prezent z ubiegłego roku...

Na dziś to wszystko... dziękuję za odwiedziny i pozostawiony ślad :)

piątek, 15 marca 2013

5/13 Marcowo zimowy piątek...

Troszkę uporządkowałam swoje sprawy... za oknem zima wróciła z podwójnym impetem i znowu zrobiło się biało. Ja natomiast nadal kartkuję świątecznie i przygotowuję Wielkanocne kartki dla rodziny i przyjaciół... Jestem w pewnym sensie tradycjonalistką, zwłaszcza jeśli chodzi o wysyłanie i otrzymywanie kart pocztowych tych okazjonalnych i tych świątecznych... dzisiaj pokażę kartki które powstały z kolorowych papierków przy pomocy wykrojników, dziurkaczy i perełek w płynie...

 ... jajeczko ozdobione stemplem i stikersowym motylkiem...

 ... tu użyłam kolorowego papieru w drobnr jajeczka ozdobionego brokatem...

   .... to tyle na dzisiaj kartek z wielkim jajem... już powstają kolejne, ale one w następnym poście... Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)