Obserwatorzy

sobota, 28 stycznia 2012

Sobotnio i nadal bardzo zimowo...

Jak nie piszę, to nie piszę :) albo zjawiam się dzień po dniu. Właśnie kończy się wymianka na pergaminart w której brałam udział. Zabawa nosiła tytuł "Mix z sercem na kartce", a polegała na tym, że należało przygotować :
kartkę o wym. 19 x 10 cm
1 Twinchies 5x5 cm
1 Trinchies 7,5 x7,5 cm
4 calineczki 2,5 x 2.5 cm
2 moos 2,8 x 7 cm
to było obowiązkowe, reszta dowolna i wszystko zapakować do kopert i przesłać do swojej pary, a następnie z tych elementów przygotować kartkę. Każda z nas również z elementów, które sama przygotowała powinna ułożyć projekt karteczki w/g własnego pomysłu i zrobić jej zdjęcie. Na koniec na forum mogłyśmy porównać swoje projekty i gotowe kartki. Losowane były pary, moją parą była Ula - babciaula.
Na początku projekt wydał mi się trudny, ale przecież to tylko zabawa :) choć nieźle trzeba było się nakombinować :)
Oto co dostałam od Uli
a tak Ula ulżyła te elementy
A ja z tych smych elementów ułożyłam nieco inną kompozycję :)
Teraz czas na moje elementy na kartke przygotowane dla Uli
i moje projekty ... co z nich możnaby ułożyć ;)

tu zapomniałam ułożyć cyrkonie :(

A tak z moim galimatiasem poradziła sobie Ula.

Cała zabawa była super, a dla mnie tym bardziej że poradziłam sobie z wykonaniem do niej pergaminowych elementów. Teraz zbieram się do zrobienia lampionika na kolejne wyzwanie w prgaminart
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i do miłego :)

piątek, 27 stycznia 2012

Piątkowo i zimowo...prośba o pomoc dla Marcelka !!!

Witam... WOŚP zagrał zebrał miliony i dobrze, niech za rok zagra znowu dla wszystkich potrzebujących.
W Polsce jest jednak wiele dzieci potrzebujących, które z rożnych powodów nie mogą skorzystać z pomocy rożnego rodzaju programów czy fundacji. Ich opiekunowie i rodzice sami muszą zadbać o to by zebrać jak największą ilość pieniędzy, aby móc pomóc swojemu choremu dziecku.Nie jestem jednak zwolennikiem ludzi krążących od domu do domu z karteczką i proszących o pomoc, bo zbyt wiele jest przypadków nieuczciwych zbiórek na rzekomo szlachetny cel.
Dlatego jestem zwolennikiem zorganizowanej zbiórki pieniędzy i zdecydowałam się na swoim blogu poprosić tych którzy tu zaglądają o pomoc dla Marcelka którego dotknęła choroba nowotworowa.
Teraz Marcelek jest na sterydach i po operacji, ale zanikają u niego płytki krwi a lekarze nie wiedzą co dalej i próbują, a leki niestety coraz droższe więc kto tylko może pomaga... nawet drobne sumy wpłacone na podane konto mają wielkie znaczenie w ratowaniu życia Marcelka Dziękuję

Ja też niestety ostatnio choruję... pogoda była paskudna i teraz walczę z wirusem, który zaatakował moje i tak już chore stawy, więc siedzę w domu, czasem buszuje po internecie zaglądam na wasze blogi choć nie zawsze zostawiałam ślad mojej wizyty bo i pisać było mi trudno... Już jest nieco lepiej.
Dziś pokażę tyko moją skromna karteczkę pergaminową z efektem śniegu, ktorą zrobiłam jakiśczas temu na wyzwanie z pergaminart.pl
Na dzisiaj to wszystko... dziękuję za odwiedziny i do kolejnego wpisu już wkrótce :)

piątek, 6 stycznia 2012

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY JUŻ 08.01.2012

Oficjalny serwis aukcyjny WOŚP. Kup lub sprzedaj cokolwiek - tak też możesz pomóc

ZAGRAJ I TY ... DOBRO ZAWSZE POWRACA... MOŻESZ SAM SIĘ PRZEKONAĆ GRAJĄC W NIEDZIELĘ Z JURKIEM OWSIAKIEM !!!
JA GRAM OD 20 LAT, ALE KAŻDY MOMENT JEST DOBRY BY ZACZĄĆ...
ZAGRAJ I TY, BO TAK NIEWIELE TRZEBA BY POMÓC INNYM I OKAZAĆ SERCE :)

Official GOCC 2011 Auctions website. Buy or sell anything – you can also help this way