Obserwatorzy

sobota, 29 stycznia 2011

Sobotnio i feryjnie

Witam ... Dziś u nas początek zimowej przerwy w szkole. Będę mogła więcej czasu poświęcić na swoje sprawy i odpoczynek. Na wstępie pokarzę moja pracę ATC dla Ani . Tematem prac miała być "Bajka". Osobiście bardzo lubię bajki, a tą szczególnie zwłaszcza za kreskówkę Disneya z 1939 roku.

 ... tak, tak to krasnoludki z bajki "Królewna śnieżka i 7 krasnoludków". 
Również na pergaminart tu uczestniczyłam w zabawie - Calineczki. To takie maleńki pergaminki wielkości cala /2,54 cm/, zastosowałam je w karteczkach na walentynki.A na koniec kartka na ślub bardzo młodych ludzi z wykorzystaniem stempla, zrobiona na pergaminie.

niedziela, 23 stycznia 2011

Niedzielnie

Zrobiłam kolejne dwie karteczki... Tym razem Magnoliowe pieczątki przerysowane na pergaminie, pokolorowane pisakami Art&Graphic, ozdobione kamykami i kolorowymi paskami z kartoników.

W pierwszej karteczce jeden krzyżyk nie wyleciał po wycięciu, ale zauważyłam to po zrobieniu zdjęcia... przed włożeniem do koperty poprawiłam... ale na zdjęci zostało :)

sobota, 15 stycznia 2011

Urodzinowo...

Mam dziś dużo wolnego czasu. pogoda paskudna, pada deszcz. Za oknem mimo, że styczeń to wygląda jakby była jesień. A ja dziś mam urodziny... które??? lepiej nie mówić. ale przecież to nie jest najważniejsze... ważne że mam wokół siebie wielu wspaniałych ludzi... rodzina, przyjaciele i wielu znajomych z sieci od których dostaję od samego poranka mnóstwo serdecznych życzeń... wierzę,że wszystkie się spełnią :) Z tej okazji zrobiłam sobie kolejnego mojego Anioła Stróża... a co? niech jest i mnie pilnuje

Mój anioł powstał przy pomocy maszynki Bigshot i szablonu, oraz siateczki do perforacji pergaminu kupionej w sklepiku na pergaminart,pl TU gdzie zapraszam miłośników pergaminu...
To na dzis tyle... świętuję dalej i zabieram się za robótki najbardziej dla mnie przyjemne.... papierki i kalka

środa, 12 stycznia 2011

Może nie ładnie jest sie chwalic ale właśnie śię dowiedziałam że zdobyłam Candy to naprawdę słodka wiadomość, bo jeszcze w zyciu nic nie udało mi się zdobyć tą drogą... Więc ogromnie się cieszę.

Wreszcie tez udało mi sie zrobić pierwsze Magnoliowe karteczki. Użyłam do ich zrobienia tego co miałam wiec pewnie nie są najpiękniejsze, ale moje i z tego się cieszę...Niestety  nie mam pieczątki więc korzystałam z wydruków Magnolii, ale pewnie z czasem się dorobię jakiejś ślicznotki na własność :)

sobota, 8 stycznia 2011

Minął pierwszy tydzień nowego roku...

Czas szybko biegnie, ani się człowiek nie obejrzał a tu już minął tydzień nowego roku ...jaki będzie chyba tylko wróżki co nieco na ten temat wiedzą. Dla mnie zaczął się nieźle...od wielu nowych prezentów do mojego hobby.
Po pierwsze mam upragnioną maszynkę Bigshot
Po drugie do maszynki dostałam dwa komplety wykrojników... ze względu na moje "łapy" to duże ułatwienie w wycinaniu może z czasem dorobię się kolejnych ;) 

Po trzecie mam tez płytki do wygniatania wzorków na kartonikach...próbowałam .. strasznie fajna zabawa :)

No i na koniec ... chociaż pewnie od tego trzeba było zacząć pokolorowała kilka postaci Magnolii niestety nie mam jeszcze pieczątek...ale niedługo mam urodziny wiec może ktoś z moich bliskich się domyśli i znów dostanę prezent...:) Te dostałam wydrukowane więc pokolorowałam pisakami Art&Graphic, które sukcesywnie kompletuję... wyszło jak wyszło na pewno do czegoś się przydadzą...


Magnolie wymagają jeszcze wykończenia ale tyle radości sprawiło mi ich kolorowanie ze chciałam je pokazać nim będą ukończone i zostaną doklejone do gotowych kartek... wiem ze niektórym brakuje w Magnolii wyrazu Twarzy, ale dla mnie to fajne i pobudza wyobraźnie... próbowałam kiedyś dorysować usta i nos...niestety rezultat był marny i nie bardzo mi się podobał ...wolę takie. To na dzisiaj wszystko ... Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ...