Obserwatorzy

niedziela, 24 października 2010

Słonecznie i niedzielnie

Minął tydzień, czas pędzi nieubłaganie, a ja czekam żeby wreszcie przestały mnie boleć stawy... jednak jak patrzę za okno to zaraz humor mi wraca... słońce, w miarę ciepło ...przepiękna Polska Złota Jesień. Tak sobie siedziałam wczoraj w swoim pokoiku i zrobiłam karteczki nie trzeba było wiele wysiłku fizycznego bo dostałam w prezencie Big Shota to wycinanie stało się w miarę proste...a potem tylko poskładać dobrać elementy i gotowe...może nie piękne, ale moje. Nawet moim ulubionym Magnoliom dorysowałam buźkę, bo nie mam oryginalnych pieczątek więc narysowałam cienkopisem..
Dokończyłam też kartkę pergaminową z okazji ślubu...wzorek jest mój a ażurek zrobiłam przy pomocy siatki kupionej w sklepiku pergaminartu...mam nadzieję że będzie się podobać.
Pozdrawiam wszystkich którzy tu zaglądną i do następnego spotkania

niedziela, 17 października 2010

Znowu niedzielnie, ale zimno i jesiennie

Pogoda ponura...na zewnątrz zimno więc wyjść się nie chce z domu. Leczę swoje przeziębienie i bawię się papierkami. Na pergaminart.pl było podwyzwanko październikowe "Robimy jesienne porządki". Ja też zabrałam się za porządkowanie resztek, które zostały po zrobieniu kartek. Plączą sie po pudełku kawałeczki kartoników, kalki i papierków, złote resztki po stickersach więc nie pozostało nic innego jak coś wymyślić, tym bardziej ze moje koleżanki pokazały tyle rożnych pięknych i pomysłowych prac. I tak niepostrzeżenie powstało z moim udziałem kilka resztkowych zakładek, Spodobała mi się ta zabawa więc pewnie jeszcze coś powstanie,

wtorek, 12 października 2010

Już październik i jesień.

Dawno tu nie zaglądałam...kłopoty ze zdrowiem, niespodziewane lecz bardzo miłe kilkudniowe odwiedziny syna i tak wyszło,że zabrakło mi czasu na zaglądanie na bloga.
Międzyczasie powstały dwie karteczki z pergaminu. Jedna na 20 rocznicę ślubu dla znajomych córki.


Karteczka powstała z pergaminu na podstawie siateczki z gotowym wzorkiem i złotych naklejek, a druga dla jej kolezanki z okazji 40 tych urodzin.
To gotowy kolorowy wydruk na kalce cieniowany po lewej stronie ozdobiony białymi cyrkoniami.
Zrobiłam też nowego ATCiaka na wyzwanie z forum pergaminart.pl zatytułowane "zapach" - mnie zapach skojarzył się z zapachem toruńskich pierników.
To wszystko co ostatnio zrobiłam... jest jeszcze kilka prac ale są w trakcie robienia więc pewnie pokarzę je wkrótce. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i życzę zdrowia.