Obserwatorzy

niedziela, 29 sierpnia 2010

Niedzielne popołudnie ;)

Dziś jest ładna pogoda, świeci słońce, przestało padać więc czas na dłuższy spacer... ale przedtem zagladam co dzieje się na blogach, a przy okazji chcę pokazać wam moją kolejną papierkową karteczkę... mówię papierkową bo nie jest to prawdziwy skrap...ale podoba mi się ta zabawa z kolorowymi papierkami wiec od czasu do czasu coś wrzucę swojego...
Miłego popołudnia i od jutra rozpoczynającego się tygodnia wam życzę...

sobota, 28 sierpnia 2010

Sobotnio i deszczowo

I kolejny tydzień minął a ja nie miałam czasu nic napisać...nie wiem jak to się stało. Ale cieszęsię że udało mi sie sprostać wrześniowemu wyzwaniu na moim ulubionym forum TU. Wyzwanie polega na stworzeniu torebki z pergaminu według wzoru zapożyczonego lub własnego. Przypomniałam sobie ze jako dziecko miałam taką torebeczkę z Cepelii tyle ze była ze skóry i ozdabiana metalowymi koralikami. Usiadłam i opracowała swój wzór na taką torebkę...powstała tym sposobem z dwóch rodzajów pergaminu p0marańczowy 90g i białego 160g. ozdobiłam ją mini kwiatuszkami z plastiku. Rysowałam bezpośrednio na kalce więc teraz muszę opracować wzór...sama tego nie zrobię, będę prosić o pomoc męża jak znajdzie chwilkę czasu. niestety jeżeli chodzi o komputer wiele jeszcze muszę się nauczyć..
To jest przód mojej torebeczki...
A tak wygląda z tyłu i z boku.

piątek, 20 sierpnia 2010

Piątkowo, wieczornie

Minął tydzień...sama nie wiem kiedy?
Miała do mnie przyjechać koleżanka, z którą znam się z sieci, ale nigdy nie widziałyśmy się w tzw. realu niestety, jak mówi przysłowie ..."kto w głowie uradzi, do skutku nie doprowadzi"...
Nam też nie dane jest się spotkać, życie niesie niespodziani nie zawsze miłe, a choroba nie wybiera.
Siadłam więc w swoim kąciku i tak powstał kolejny aniołek, tym razem mój własny wzór narysowany i zrobiony od początku do końca z potrzeby chwili... wiec go tu wstawiam niech czuwa...

środa, 18 sierpnia 2010

Środowo i pochmurnie


Dziś pokarzę wam karteczkę, którą robiłam dla mojej instruktorki pergaminart z TU ZAPRASZAM  w podziękowaniu za naukę trudnej sztuki cieniowania.
No niestety urlop nie urlop skończył mi się i do pracy czas. A tu...od początku zamieszanie, bo wszystko potrzebne na wczoraj...Więc ostro zabieram się do pracy, ale popołudniami w domu zawsze muszę wygospodarować odrobinkę czasu na swoje przyjemności... nie zawsze one są związane z kalką i papierkami...często jest to ciekawa lektura, albo długi spacerek z moim psem, który jak wracam z pracy cieszy się jakby nie widział mnie z miesiąc....i to jest cudne.
Cieszę się ze odwiedzacie mnie czasem a i ja do was zaglądam z przyjemnością i zaciekawieniem czym teraz się zajmujecie.

niedziela, 15 sierpnia 2010

Oferta

Dziś szperając w internecie trafiłam na ciekawą ofertę. Może i wam kiedyś się przyda :)
To fajny sklepik z ciekawymi materiałami kliknij a się przekonasz że warto...polecam TU
TUSklepik LEMONADE

NiedzielnieOjej wczoraj skończyłam zakładać swój kącik a już mam 2 obserwatorów,,, Witam serdecznie :)
Internet to niesamowite zjawisko komunikacyjne...mimo, że tak jak ja nie jestem poliglotą i kiepsko znam języki obce (choć bardzo tego żałuję) mogę mieć kontakt z ludźmi z niemal całego świata za pomocą Translatora Google.
Kiedyś mój mąż założył mi stronę internetową tutaj można ją zobaczyć i dowiedzieć sie nieco więcej o mnie i moich zainteresowaniach.
Niestety nie jest aktualizowana ... mąż nie ma czasu, a ja nie potrafię więc tak sobie istnieje w sieci, ale dobrze ze jest.

sobota, 14 sierpnia 2010